Понад 31 мільйон пляшок I Heart продано за минулий рік

140235813_3814838515
Британський винний бренд I heart Wines б'є власні рекорди з продажів та збільшує присутність на міжнародних ринках. Так, у 2020 році було продано понад 31 мільйон пляшок I Heart по всьому світу, з них близько 23 мільйонів у Великобританії.

У Нідерландах торгівельна марка за останній рік подвоїла свої продажі та збільшила впізнаваність бренду за рахунок нових каналів збуту, серед яких не останнє місце посіли соціальні мережі. В Ірландії продано більше двох мільйонів пляшок, що на 165% більше в порівнянні з минулим роком. У Чеській Республіці, на теренах якої I heart Wines з'явився лише кілька років тому, продажі збільшились більш ніж на 62% порівняно з аналогічним періодом у 2019 році.

I heart Wines також демонструє швидкі темпи зростання в Китаї, Мексиці та країнах Ближнього Сходу і активно підкорює нові ринки. Зокрема, віднедавна вина бренду з'явилися на полицях крамниць Південної Кореї, Австралії та Німеччини.

I heart Wines – це молодий винний бренд, в основі філософії якого – споживач, який тільки починає знайомитися з культурою споживання вина та різноманіттям його сортів та смаків. Вина I Heart – це розумна ціна та неперевершений смак без складнощів і метушні.

У колекції I heart зібрані найкращі зразки найпопулярніших світових сортів вина. Портфоліо представлене наступними видами: Prosecco, Pinot Noir, Pinot Grigio, Chardonnay, Asti, Cabernet, Shiraz, Sauvignon, Merlot, Riesling, а також ігристими винами. Вина виготовляються за класичною рецептурою і технологіями, що дозволяє відчути непідробний смак та ознайомитись з унікальними нотами, властивими тому чи іншому сорту винограду.

На сьогодні в Україні бренд представлений чотирма видами тихих вин: Sauvignon Blanc, Shiraz, Merlot та Riesling. Увагу споживачів цього бренду привертає не лише витончений букет смаків, а й привабливий дизайн, приємна філософія та помірний цінник.

Інші статті