Ігристі Freixenet – золоті призери дегустації Mundus Vini 2021

159843138_3951980848
Весняна дегустація Mundus Vini 2021 добігла кінця і вже оголосила своїх фаворитів, одним із яких стала група Freixenet. За оцінкою експертів вина бренду Freixenet отримали сім золотих нагород та низку срібних. Відомо, що за статистикою відзнакою відмічається не більше 40% зразків серед близько 12 000 вин, що беруть участь у дегустації.

Так, рубіж в 90 балів подолали вина Freixenet Cordon Negro, Freixenet Italian Still Chianti DOC 2018 та Segura Viudas Brut Reserva і отримали золоті медалі.

Freixenet Cordon Negro – одне із найвідоміших вин у світі. Воно виготовляється у виноробнях сонячної Іспанії у регіоні Пенедес. Завдяки суміші трьох вишуканих сортів винограду – Перел'яда, Чарелло та Макабео – народжується витончений вершково-фруктовий свіжий смак ігристого вина Кордон Негро. Напій смакує у тандемі з морепродуктами, сирними закусками, стравами тайської кухні та білим м'ясом.

Наступний золотий призер Freixenet Chianti – це червоне вино із винограду сорту Санджовезе, його виробництво було започатковано в 2018 році на виноградниках колиски Ренесансу – Тоскані. Вино відрізняється тендітним смаком із нотами лісових ягід, прянощів та ароматом фіалки. Напій можна назвати універсальним, адже вино ідеально пасує до страв італійської кухні, червоного м'яса, пасти, середземноморських закусок.

Ще одним фаворитом дегустації із золотою відзнакою стало престижне ігристе вино Segura Viudas Brut Reserva. Його смак вирізняється делікатним поєднанням фруктових нот із ледь вловимим післясмаком підсмаженої хлібної скоринки. Сировиною для ігристого вина Segura Viudas є виключно виноград сортів Макабео та Пареллада, що вирощується на плантаціях Каталонії. Вина Segura Viudas виготовляються за традиційним методом Шампенуа та мають потенціал витримки близько 8 років.

Нагадаємо, що Мундус Віні – одна із найгучніших та найпрестижніших подій у виноробстві з міжнародним охопленням, яка збирає на одній арені найвибагливіших винних експертів.

Інші статті