Умови доставки

– За умови купівлі товарів на суму від 800грн доставка Новою поштою безкоштовна (доставка замовленнь до 800грн оплачується покупцем).

– Відправка замовлень, зроблених до 14:00, здійснюється на наступний день.

– Безготівковий розрахунок за допомогою карток VISA/MASTERCARD через LiqPay

– можливий самовивіз (за адресою: вул. Московська, 32/2, з 10:00 по 19:00) або доставка Новою поштою згідно тарифів оператора протягом 1-2 днів з моменту оплати замовлення (крім зон ООС та АР Крим)

– Відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» алкогольні напої належної якості обміну та поверненню не підлягають. За інших умов – згідно чинного законодавства України. Повернення грошових коштів за товар, який не був доставлений з будь-яких причин, проводиться виключно на підставі письмової заяви Покупця, на картковий рахунок Покупця, зазначений ним у Заяві про повернення грошових коштів, протягом 7-ми банківських днів з дати надання такої заяви в довільній формі на електронну пошту info@champarty.com.ua

-доставка алкогольної продукції здійснюється тільки на території України після повної оплати товару

-доставка алкоголю буде можлива тільки в тому випадку, якщо у кур’єрської служби вже є розрахунковий документ (касовий чек), в якому вказана адреса господарської одиниці і форма оплати, тобто платіжний документ повинен бути сформований до моменту вручення замовлення в місці знаходження замовника (клієнта, споживача) і надано йому в момент передачі товару.

Напишіть нам з будь-яких питань

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності