Про нас

У 2018 році на міжнародному ринку склався великий алкогольний альянс: німецька Henkell & Co.Group та іспанська компанія Freixenet S.A. створили найбільший у світі синергетичний союз ігристих вин, що сприяє виходу Henkell і Freixenet на нові ринки та канали збуту.

Штаб-квартира компанії знаходиться у німецькому місті Вісбаден з 1909 року, а завдяки успішній співпраці з дочірніми підприємствами, Henkell Freixenet представлена в понад 30-ти країнах світу. При цьому експорт брендів здійснюється в більш ніж 150 країн. На додаток до різноманітного асортименту вин і спиртних напоїв, Henkell Freixenet – як провідний у світі виробник ігристих вин – пропонує Sekt, Cava, Prosecco, Champagne і Crémant. До групи входять такі бренди, як Henkell, Freixenet, Mionetto, Fürst von Metternich, Mia, Mederaño, i heart WINES, Mangaroca Batida de Côco і Wodka Gorbatschow. Історія компаній, які об’єдналися у групу Henkell Freixenet, починається в 1832 році з торговця вином із Майнца, Адама Хенкеля. Все почалося з ідеї: Хенкель заснував винний магазин в Майнці, а потім в 1856 році створив успішний бренд Henkell Trocken, заклавши фундамент знаменитої фірми.

Кілька років по тому на півночі Іспанії була заснована Freixenet Cava Winery. У 1861 році Франческо Сала Фаррес заснував сімейний бізнес Casa Sala, попередника Freixenet. У 1914 році на ринок виходить перша пляшка ігристого вина під маркою Freixenet, яка в підсумку стане брендом як компанії, так і групи. Згодом Freixenet став провідним постачальником високоякісної кави. На сьогодні – це найбільший виробник категорії ігристих вин у світі.

Між першими кроками і сьогоденням минуло більше ста років. Зараз, завдяки глобальному зростанню, Henkell Freixenet експортує свою продукцію в більш ніж 150 країн світу. Ця корпорація є одним з провідних гравців європейського ринку і володіє підприємствами з виробництва ігристих і тихих вин, а також міцних алкогольних напоїв в таких країнах, як Німеччина, Франція, Австрія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Польща, Румунія, Іспанія і Італія. Один із значущих брендів експортного портфоліо, а також важлива частина бізнесу – італійська торгова марка Mionetto – бестселер просекко в світі.

У 1887 році в самому серці унікального району Конегліано-Вальдобб’ядене відкрив свою скромну виноробню майстер Франческо Mionetto. Згодом до нього приєдналися два брата, що дозволило ще більше розширити справу і завоювати високу репутацію завдяки якості своєї продукції. З моменту створення компанія йшла в ногу з часом, передбачаючи переваги споживачів, домагаючись традиційної якості і зберігаючи власний стиль. Історія Mionetto мало не закінчилася з початком Першої світової війни, коли всіх чоловіків сім’ї призвали до армії. Занедбаною виноробня простояла до 1961 року, поки онуки засновника не взяли її під свій контроль.

За 125 років Mionetto стала провідним італійським виробником ігристих вин, що закріпився на міжнародних ринках. З 2008 року виноробня Mionetto увійшла до Henkell. Великий обсяг виробництва досягається завдяки тісній співпраці з італійськими виноградарями. Сьогодні традиції виноробства Mionetto продовжує учень Серджіо Міонетто – Алессіо дель Савіо. Компанія Mionetto, ставши символом елегантного стилю, світського способу життя сучасної Італії, зайняла гідне місце серед преміум-брендів світу.

Працюючи в сфері ігристих вин, компанія Henkell Freixenet успішно представляє цей напрямок і в Україні через свого офіційного представника. Флагманські бренди Henkell Trocken, Freixenet і Mionetto викликають стабільно підвищений інтерес на ринку: ігристі відображають особливість терруара, а також багаторічну традицію країн-виробників.

З огляду на зростаючий тренд до споживання ігристих вин у всьому світі і в Україні в тому числі, успіх брендам забезпечений. Так, згідно даних www.statista.com, очікуваний обсяг світових продажів просекко в 2020 році складе 412,8 млн пляшок, шампанського – 320,88 млн пляшок, кави – 255,48 млн пляшок. Виручка в світовому сегменті ігристих вин в 2020 році складе 42 374 млн дол. США. Очікується, що середньорічний темп зростання ринку до 2023 року буде 3,5%.

Будемо в тренді!