Вишукане ігристе SEGURA VIUDAS: світове визнання та багатовікова історія

SEGURA_VIUDAS_22
Престижні світові нагороди та багатовікова історія – це все про вишукане ігристе SEGURA VIUDAS RESERVA BRUT D.O.CAVA.

Запрошуємо в неймовірну подорож винними шляхами разом з пляшкою елегантного ігристого напою.

Зараз важко зустріти бренд ігристого вина зі світовим ім'ям, який не може похизуватися легендарним минулим, але бренд SEGURA VIUDAS тут може перевершити всіх. Адже виноробні Segura Viudas більш ніж 800 років, вона гордо носить ім'я свого засновника Сегури Віудаса, ченця та виноградаря.

Лише уявіть: про цей виноградарський будинок згадує церковний пергаментний манускрипт 1156-го року. І вже тоді місцеві вина були легендарними, такими вони залишаються й донині.

Історія виробництва, що вже стала славетною, дуже вдало відображена в слогані компанії: «Respect the roots» («Шануй своє коріння»). Адже саме повага та любов до традицій та родючих земель дає можливість створювати ігристе вино зі світовим ім'ям.

Чим же захоплює нас Segura Viudas Brut Reserva?

Фрукти, свіжість та складний смак – три основні визначальні характеристики Segura Viudas Brut Reserva. І їх походження легко пояснити.

Ретельна обережність, з якою виробник дбайливо обробляє виноград, дарують каві аромат фруктів із білою м'якоттю, свіжість цитрусових та тропічних фруктів, що об'єднані квітковими відтінками. Виробляється Segura Viudas у Каталонії, у регіоні Пенедес, в краях, де цією справою займались споконвіку, передаючи традиції з покоління в покоління.

Складність походить від використання спеціальної техніки витримки: вино двічі ферментують із додаванням дріжджів. Витримка на осаді триває щонайменше 15 місяців за умов повної темряви та спокою, на глибині 20 метрів під землею за температури 14-16ºC.

Інші статті