Henkell Freixenet – кращий виробник ігристих вин

145545916_3850421498
За підсумками весняної дегустації Mundus Vini 2021 компанія Henkell Freixenet визнана найкращим виробником ігристих вин і здобула 18 медалей – 12 золотих та 6 срібних.

Відразу два продукти Henkell Freixenet були визнані найкращими у своїх категоріях та отримали почесне звання Best of Show.

Одним із переможців стало витончене ігристе вино преміальної якості родом із Німеччини – Fürst von Metternich Riesling Sekt Brut.

Історії вин Fürst von Metternich близько двохсот років. Виробництво започатковане ще в 1834 році в околицях замку Йоганнісберг на Рейні австрійським дипломатом князем Меттерніхом. Подейкують, що маєток на березі «винної» ріки, що причаївся серед виноградників сорту рислінг, подарований князеві імператором Францом I за особливі заслуги. Ще з тих часів вина Fürst von Metternich були невід'ємною частиною королівських світських раутів і до цього часу залишаються прикрасою статусних заходів, надаючи їм сяючої досконалості завдяки своєму добре збалансованому фруктово-медовому смаку.

Золоту медаль та відзнаку в категорії «Best of Show Champagne Non-Vintag» також отримав ще один продукт виробництва Henkell Freixenet – ігристе вино Alfred Gratien Brut. Для цього шампанського характерний об'ємний смак з нотами червоної сливи, фруктів, мигдалю та присмак свіжості. Історія його виробництва сягає далекого 1864 року, а місцем народження вважається легендарна французька провінція Шампань. До речі, очікуємо Alfred Gratien Brut на полицях нашого інтернет-магазину вже найближчим часом – тож у кожного з'явиться можливість відчути неповторний смак цього ігристого.

Нагадаємо, що Mundus Vini – одна із найвизначніших світових подій у виноробстві. Конкурс започатковано в 2001 році в німецькому місті Нойштадт на базі одного із найстаріших видавничих домів Meininger. Кожного року в конкурсі бере участь близько 12000 вин із різних куточків земної кулі. Експертне журі, до складу якого входять енологи, винороби, сомельє та винні брокери оцінює зразки всліпу за 100 бальною шкалою згідно стандартів міжнародних виноробних асоціацій.

Інші статті