Про Henkell Freixenet Ukraine

mio1

«Київський завод шампанських вин "Столичний"» у остаточно увійшов до групи Henkell Freixenet Ukraine – компанії, що ще в 2008 році викупила контрольний пакет акцій одного із найстаріших в Україні підприємств з виробництва ігристих вин. Для простого споживача ця синергія означає впровадження ширшого асортименту, поліпшення якості продукції та європейські традиції у виноробстві, знайомство з якими тепер можливе за прийнятною ціною.

Адже Henkell Freixenet – лідер на світовому ринку виноробства. Більш як сторічна історія брендів спочатку протікала у різних руслах, та потім об'єдналася в один стрімкий та багатообіцяючий потік, коли у 2018 році німецька компанія Henkell та іспанська Freixenet створили альянс, тим самим отримавши невичерпні можливості для освоєння нових ринків та каналів збуту.

На сьогодні бренд є одним із провідних компаній з виробництва вин преміум сегменту. До групи компаній Henkell Freixenet також входить низка передових східноєвропейських виробників, такі як Törley Sektkellerei Kft. в Угорщині, Bohemia Sekt s.r.o. в Чеській Республіці, и Hubert J.E. s.r.o. у Словаччині. Дочірні підприємства Henkell Freixenet налічуються у близько 30 країнах світу, зокрема Німеччині, Італії, Іспанії, Чехії, Франції, Польщі, Румунії, Словаччині, Україні, Угорщині. При цьому продукція бренду експортується у більш ніж 150 країн.

Група компаній Henkell Freixenet з багаторічною історією, значними показниками продажів, відмінним винним портфоліо та довірою європейського споживача вже представляє в Україні ігристі вина брендів Henkell, Freixenet, Mionetto та ін., інтерес до яких із року в рік в лише підвищується. Адже сьогодні ігристі вина в тренді не тільки в Україні, а й у цілому світі, тож успіх брендам-виробникам забезпечений на кілька років уперед.

Згідно останніх досліджень, виручка на світовому ринку ігристих вин у 2020 році сягнула близько 43 млн доларів США, у наступних роках тенденція очікувано зберігатиметься, до 2023 року очікується зростання ринку приблизно на 3,5%. Тож рекомендуємо бути в тренді та не відкладати знайомство із насолодою від споживання освіжаючого та гармонійного Prosecco, елегантного та збалансованого Cava, грайливого та невимушеного i heart чи загальновідомого Совєтовского Іскристого.

Інші статті