Mionetto Prosecco Rosé DOC Mellisimato

173958036_4057313164
Mionetto Prosecco Rosé DOC Mellisimato – безумовно, найбільш очікувана новинка на алкогольному ринку світу. Виробництво цього унікального ігристого напою почалось лише у 2020 році в виноробної зоні DOC Prosecco.

Чому на цю появу так чекали?

Заявка про включення просекко розе до норматив виробництва DOC Prosecco була схвалена в двадцятих числах травня Національним винним комітетом при міністерстві сільського господарства.

Згідно з офіційними документами, рожеве просекко, як і біле, має мати в основі виноград сорту Глера. За рожевий колір вина відповідає Піно Неро, частка якого становить 10-15 відсотків.

Безумовним хітом на ринку просекко розе є Mionetto Prosecco Rosé DOC Mellisimato від компанії Henkell Freixenet.

Заради такої події, як випуск нового алкогольного напою, компанія навіть підготувала новий вишуканий дизайн етикетки та оригінальне колірне рішення, замінивши яскравий помаранчевий колір на ніжний рожевий. Біля напису на етикетці Prosecco з'явилось уточнення Rose.

Категорія «DOC» (disciplinare di producione) говорить, що виноград, з якого створено вино, вирощений в одній із дозволених для цього продукту провінцій Італії, а термін Millesimato означає, що вино відповідає суворим стандартам Європейського Союзу, які визначають, що вино повинно містити принаймні 85 відсотків винограду, зазначеного на етикетці (Глера). Ця позначка говорить про відмінну якість напою та дотримання виробником усіх стандартів.

Та дещо на етикетці Mionetto Prosecco Rosé DOC Mellisimato залишилось незмінним. Мова про герб, що розташувався в лівому кутку. Він є обов'язковою частиною логотипу компанії Mionetto. Герб несе в собі шлейф історії, адже розроблений був в 1887 засновником компанії Франческо Міонетто. Лише уявіть, які давні цінності та традиції несуть в собі ігристі вина компанії Mionetto!

Проте найголовніше в будь-якому вині – його смак.

Mionetto Prosecco Rosé DOC Mellisimato відноситься до категорії «екстра драй» з вмістом алкоголю 11% об. та ідеально підходить як аперитив, а також і в якості вишуканого доповнення до страв.

Не менш розкішним є аромат: в ньому ви відчуєете переливи соковитих італійських фруктів і свіжозірваних Пармських фіалок, пружної малини, запашної лісової суниці і відтінки вишні Морелло.

Спробуйте доторкнутися до глибокої історії продуктів Mionetto у сучасній інтерпретації революційного рожевого просекко.

Інші статті